Filtr Hydra trio RAH-RL-FA na zákal, vypouštěcí ventil

ZDARMAZDARMA
Hydra trio RAH RL FA
3 618 Kč 2 990 Kč bez DPH
Skladem

Třístupňová filtrační sestava s vypouštěcím ventilem s filtry na mechanické nečistoty a zabarvení, včetně vložek, klíče a držáku. Vložky 90mcr, 50mcr, 25mcr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třístupňové zařízení obsahuje vložky na mechanické nečistoty. První dvě vložky se jen proplachují nebo umývají (RAH a RL), třetí vložka se mění.

Rozměry V x Š x H: 390 mm x 336 mm x 107 mm

První filtr má vypouštěcí ventil - vložku RAH 90mcr lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje umyvatelná sítovaná vložka RL 50mcr. Poslední je nasákavá vložka FA25 25mcr.  

Závit G1”, voda max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 1000 litrů/hod, velikost senior. V balení přiložen klíč na uvolnění hlavy a držák. Chcete-li místo provázkové vložky FA25 raději průtočnější CPP25, napište to do poznámky v objednávce.

Vyčištění kartuše RAH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.