Filtr Atlas Hydra TRIO RSH-FA-LA na zákal plus aktivní uhlí

ZDARMAZDARMA
hydra trio rsh fa la
3 831 Kč 3 166 Kč bez DPH
Skladem

Třístupňová filtrační sestava s filtry na zákal a s aktivním uhlím, klíč, držák. První člen s vypouštěcím ventilem. Označení RA6095191 Max. průtok 400 l/hod, 6,6 l/min.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třístupňové zařízení obsahuje dvě vložky na zákal a vložku s aktivním uhlím. Označení RA6095191

První filtr má vypouštěcí ventil - vložku RSH lze propláchnout bez otevření nádoby zpětným proplachem. Následuje jemná provázková vložka FA25, která pomůže i na železitou vodu. Poslední je uhlíková vložka, která zlepší kvalitu vody. Umisťuje se až za vodárnu. Pro použití na železitou vodu je třeba filtr umístit co nejdál od studny. 

Filtr se dává se za vodárnu, za tlakovou nádobu. Závit G1”, voda max 45°C, tlak max 0,87 MPa, maximální průtok 400 litrů/hod, 6,6 l/min. Velikost senior.

V balení: filtrační nádoby, vložka RSH, FA25 SX, LA SX, klíč, držák - troj. Je možné vyzkoušet i jiné vložky - například místo RSH dát hrubší RAH a místo FA dát 50 mikronovou umyvatelnou RL, viz související zboží.

Vyčištění kartuše RSH v první nádobě se provádí otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. Tím dojde k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky. Materiály jsou zdravotně nezávadné.