Filtr Atlas s vložkou CPP, na železitou vodu

 
 

Filtr Atlas senior s jemnou nasákavou vložkou CPP 5mcr, která funguje i na železitou vodu, klíč, držák. Maximální průtok 1500 l/hod.

Dostupnost Skladem
Cena 660 Kč bez DPH
798 Kč    
Značka Atlas filtri
Kategorie Filtry na železitou vodu
 

Filtr Atlas senior DP s vložkou CPP5, klíčem a držákem, odstraňuje vysrážený podíl železa, rez i zákal. Vložky měníme podle potřeby, cca za 3-6 měsíců. Závit 1”, rozměry 32x12x11 cm (t.j. velikost "senior" 10"), pro vodu do 45°C, maximální průtok 1500 l/hod, tlak max 0,87 MPa, typ DP (lze tedy do něj použít všechny typy vložek filtrů Atlas velikosti senior, viz vložky do Atlasu). Maximální průtok 1500 l/hod. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné. Umístěte za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny). Aby filtr "fungoval" na železitou vodu, je třeba jej umístit co nejdále od studny. Při zákalu předřaďte filtr na zákal nebo použijte sestavu Hydra trio RSH-FA-CPP.

Filtr má připojovací šroubení 1". Chcete-li filtr se šroubením 3/4", uveďte to do poznámky v objednávce. Pro šroubení 1/2" je třeba ještě přikoupit redukce