Filtr na vodu Atlas CPP5 na železitou vodu

797 Kč 659 Kč bez DPH
Skladem

Filtr Atlas senior s jemnou nasákavou vložkou CPP 5mcr, která funguje i na železitou vodu, klíč, držák. Maximální průtok 1500 l/hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Atlas senior DP s vložkou CPP5, klíčem a držákem. Vložky měníme podle potřeby, cca za 3-6 měsíců. Závit 1”, rozměry 32x12x11 cm (t.j. velikost "senior" 10"), pro vodu do 45°C, maximální průtok 1500 l/hod, tlak max 0,87 MPa, typ DP (lze tedy do něj použít všechny typy vložek filtrů Atlas velikosti senior, viz vložky do Atlasu). Maximální průtok 1500 l/hod. 

Filtr neovlivňuje vodu chemicky ani bakteriologicky, materiály jsou zdravotně nezávadné. Umístěte za vodoměr (u veřejného vodovodu) nebo domácí vodárnu (u studny). Aby filtr fungoval i na železitou vodu, je třeba jej umístit co nejdál od studny či vrtu - ve filtru není žádné srážedlo, železo vysráží okysličením cestou potrubím, jemná nasákavá vložka je zachytí. 

Filtr má připojovací šroubení 1". Chcete-li filtr se šroubením 3/4", uveďte to do poznámky v objednávce. Pro šroubení 1/2" je třeba ještě přikoupit redukce. Filtr se dává za vodárnu, za tlakovou nádobu.