Filtr Hydra RSH na zákal s vypouštěcím ventilem a manometry

 
 

Filtr se zpětným proplachem, vložka RSH na zákal 50 mikronů, 2 manometry, klíč. 

Cena 1 562 Kč bez DPH
1 890 Kč    
Značka Atlas
Kategorie Filtry Atlas
 

Filtr Atlas se zpětným proplachem, s vypouštěcím ventilem, 2 manometry a 50 mikronovou vložkou RSH. Závit G1”, typ DP, pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa, průtok 6000 l/hod. Přiložen držák, klíč k povolení hlavy, manometry na vstup a výstup, vypouštěcí ventil.

Tento filtr má připojovací šroubení G1". Pokud chcete závit - šroubení 3/4", napište to, prosím, do poznámky během objednávky.

Odstraňuje kaly, písek, rez a jiné jemné mechanické nečistoty. Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru, manometry nám ukážou, že je třeba filtr vyčistit. Balení obsahuje nádobu, filtrační patronu RSH, 2x manomentr a klíč. 

Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru, manometry nám ukážou, že je třeba filtr vyčistit.  Jakmile na manometru na výstupu je tlak nižší než na vstupu, je to známka toho, že je třeba filtr vyčistit. Vyčištění kartuše provedeme otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. (Dojde tak k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, a ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy.) Nečistoty můžeme vypustit do nádoby nebo nasadíme na spodní část filtru hadici, kterou špína odejde přímo do odpadu. 

 

Kde filtr použijeme na hlavní přívod vody, na studniční vodu bez bakterií, na studniční vodu s bakteriemi
Odstraňuje a čistí (?) zákal, mechanické nečistoty
Náplň, vložka (?) skládaný PP, 50 mikronů, proplachuje se