Filtr Dionela FDN2 pod dřez včetně připojení + doprava zdarma + testy na dusičnany zdarma

ZDARMAZDARMA
dionela fdn2 p7
6 980 Kč 5 769 Kč bez DPH
Skladem

Filtr Dionela FDN2 v kompletu s nejčastěji používaným připojením. Aktivní uhlí + denitratační anex, i pro kojence od půl roku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr na vodu do kuchyně k vodovodu, vítěz Dtestu vodních filtrů, je vhodný i pro kojence od půl roku. Tím je výjimečný, jiné filtry mohou být používány až od jednoho  roku. Je velmi vhodný na soustavné dlouhodobé používání, nezasahuje do přirozené mineralizace.

Přehled zásilky: filtr Dionela FDN2, připojení P7, testy na dusičnany 10 ks v krabičce. 

Průtok 1 litr za minutu. Výška filtru 43 cm, průměr podstavy 10 cm. Filtr umístíte v kuchyni pod dřez, připojíte pomocí přiloženého připojení P7 (provedení lesklý chrom). Pokud chcete provedení matný nikl, uveďte to prosím do poznámky v objednávce.

Filtr Dionela FDN2 zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor a jeho škodlivé sloučeniny trihalometany, dusičnany, dusitany, pesticidy a další látky ze zemědělství, hormony, antibiotika, těžké kovy atd. Dionela FDN2 zachovává biologickou hodnotu vody, přirozenou mineralizaci. 

Výměna - regenerace filtrační vložky: Vložku do filtru Dionela FDN2 měníte vždy po vyčerpání, které sledujete přiloženými testy na dusičnany, maximálně po roce. Kapacita filtru Dionela FDN2 je závislá na obsahu dusičnanů i síranů (tvrdosti) ve vodě. Vyčerpanost vložky vysledujete pomocí přiložených testů na dusičnany.

Popis filtru: filtr Dionela FDN2 odstraňuje široké spektrum cizorodých látek z pitné vody. Vedle dusičnanů jsou nebezpečné hlavně trihalometany (THM), přitom převaření vody nepomůže. Aktivní uhlí z kokosových skořápek odstraňuje nebo radikálně snižuje obsah škodlivin či jejich stop: například: ropné látky, tenzidy (saponáty), herbicidy, insekticidy a fungicidy ze zemědělství, organické sloučeniny chloru (polychlorované bifenyly PCB, chloroform a ostatní THM, chlorbenzen, chloreten...), aromatické uhlovodíky (fenoly a jejich deriváty, benzen, benzo(a)pyren, fluoranten, toluen, xylen, kresoly...), hormony apod., železo, hliník, měď, kadmium, berylium, olovo a další těžké kovy, radon atd.. Denitratační anex odstraňuje dusičnany podle původní české technologie, která představuje nejvyšší světovou úroveň v iontovýměnné denitrataci vody. Tato technologie byla vyznamenána zlatou medailí na mezinárodní výstavě vynálezů MUBA '81 (Basilej, Švýcarsko 1981). Filtr je bakteriostaticky zajištěn oligodynamickým stříbrem. Filtr nedeformuje obsah chloridů, síranů a hydrogenkarbonátů, nepoškozuje vodu nadprodukcí dusitanů a amoniaku. 

Dionela FDN2 je určena pro vodu z veřejných vodovodů nebo pro bakteriálně nezávadnou studniční vodu s obsahem dusičnanů pod 200 mg/l, dusitanů pod 0,1 mg/l, CHSK(Mn) pod 4,5 mg/l, vodivostí pod 100 mS/m a pH 6-8. Maximální tlaková ztráta: 0,093 MPa. Máte-li vodu ze studny s bakteriemi, je třeba nejprve odstranit bakterie nebo použít sestavu na bakterie i dusičnany