Trojcestný ventil - třetí kohoutek P7 (filtr pod dřezem)

 
  • 1 z 4
 

Připojení pod linkou, filtr Dionela pod linkou, vlastní kohoutek s vývodem. Provedení matný nikl. (Chcete-li lesklý chrom, uveďte to, prosím, do poznámky v objednávce.)
Filtr připojíte a umístíte pod linkou, vodu pouštíte samostatným kohoutkem samostatnou baterií.

Dostupnost Skladem
Cena 1 628 Kč bez DPH
1 970 Kč    
Značka Dionela
Kategorie Připojení filtru Dionela
 

Připojení pod linkou, filtr pod linkou. (Chcete-li lesklý chrom, uveďte to, prosím, do poznámky v objednávce.) 


Filtr připojíte a umístíte pod linkou, do otvoru v lince umístíte samostatný přepínač s výtokovým ramínkem. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí). Přepínač jednoděrový s keramickou kartuší.
Sada obsahuje vše, co potřebujete - veškeré hadičky a součásti pro připojení k vodovodu pod dřezem, výška baterie 29 cm. Hadičky jsou tlakové, průměr 6mm, délka každé hadičky 100 cm, keramická kartuše. Otvor v lince 23mm, výtokovým ramínkem lze otáčet. Balení obsahuje kulový ventil - na omezení průtoku vody (nikoliv tlaku), trubičku pro vsazení do roháčku, Tkus, těsnění, podložky matice pro ukotvení ventilu do linky nebo dřezu. Přepínač má 3 tlakové hadičky (pevně zatavené do ventilu přepínače) o délce cca 1m. Na konci jedné z hadiček je matice s 3/8" závitem na připojení ke kulovému ventilu. Výška výtokového ramínka od desky je 290mm (vnější část ramínka). Návod k připojeníPořadí podložek při instalaci.

-----------------------------------------------------

Jinou možností, jak dát filtr Dionela pod dřez, je trojcestná baterie, k té je třeba přiobjednat propojovací balíček s regulátorem tlaku vody

Jde-li vám o připojení filtru Bluefilter, přiobjednejte místo toho připojovací části k propojení Bluefiltreru a P7.

matný chrom (leštěný nikl) prvotně zasíláme toto provedení
lesklý chrom (leštěný chrom) na přání - uveďte do poznámky v objednávce nebo napište mail