Trojcestný ventil P7 - "třetí kohoutek" pro připojení Dionely pod dřezem

 
  • 1 z 4
 

Připojení filtru Dionela pod dřezem, vlastní kohoutek s vývodem, trojcestný ventil. Provedení matný nikl nebo lesklý chrom. 

Dostupnost Skladem
Cena 1 645 Kč bez DPH
1 990 Kč    
Kategorie Připojení filtru Dionela
 

Připojení pod linkou trojcestným ventilem, filtr pod linkou. Standardně posíláme v provedení lesklý chrom. Pokud chcete provedení matný nikl, uveďte to do poznámky v objednávce. 


Filtr připojíte a umístíte pod linkou, do otvoru v lince umístíte samostatný přepínač s výtokovým ramínkem. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí).
Sada obsahuje vše, co potřebujete k připojení filtru - veškeré hadičky a součásti pro připojení filtru k vodovodu pod dřezem, výška baterie 29 cm. Hadičky jsou tlakové, průměr 6mm, délka každé hadičky 100 cm, keramická kartuše. Otvor v lince 23mm, výtokovým ramínkem lze otáčet. Balení obsahuje kulový ventil - na omezení průtoku vody (nikoliv tlaku), trubičku pro vsazení do roháčku, Tkus, těsnění, podložky matice pro ukotvení ventilu do linky nebo dřezu. Přepínač má 3 tlakové hadičky (pevně zatavené do ventilu přepínače) o délce cca 1m. Na konci jedné z hadiček je matice s 3/8" závitem na připojení ke kulovému ventilu. Výška výtokového ramínka od desky je 290mm (vnější část ramínka). Návod k připojeníPořadí podložek při instalaci

matný chrom (leštěný nikl) prvotně zasíláme toto provedení
lesklý chrom (leštěný chrom) na přání - uveďte do poznámky v objednávce nebo napište mail