P7 - připojení Dionely, filtr pod dřezem, samostatná baterie na lince (lesklý chrom)

1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Skladem

Připojení pro filtr Dionela pod dřezem, vlastní kohoutek s vývodem, trojcestný ventil. Provedení lesklý chrom (chcete-li matný nikl, uveďte to do poznámky). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připojení pod linkou trojcestným ventilem, filtr pod linkou. Povrchová úprava lesklý chrom. Pokud chcete provedení matný nikl, uveďte to do poznámky v objednávce. 


Filtr připojíte a umístíte pod linkou, do otvoru v lince umístíte samostatný přepínač s výtokovým ramínkem. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí).
Sada obsahuje vše, co potřebujete k připojení filtru - veškeré hadičky a součásti pro připojení filtru k vodovodu pod dřezem, výška baterie 29 cm. Hadičky jsou tlakové, průměr 6mm, délka každé hadičky 100 cm, keramická kartuše. Otvor v lince 23mm, výtokovým ramínkem lze otáčet. Balení obsahuje kulový ventil - na omezení průtoku vody (nikoliv tlaku), trubičku pro vsazení do roháčku, Tkus, těsnění, podložky matice pro ukotvení ventilu do linky nebo dřezu. Přepínač má 3 tlakové hadičky (pevně zatavené do ventilu přepínače) o délce cca 1m. Na konci jedné z hadiček je matice s 3/8" závitem na připojení ke kulovému ventilu. Výška výtokového ramínka od desky je 290mm (vnější část ramínka). Návod k připojeníPořadí podložek při instalaci

Doplňkové parametry

Kategorie: Připojení filtru Dionela
matný chrom (leštěný nikl): prvotně zasíláme toto provedení
lesklý chrom (leštěný chrom): na přání - uveďte do poznámky v objednávce nebo napište mail