Připojení P7 - "třetí kohoutek" trojcestný ventil, filtr stojí pod dřezem

 
 
  • 1 z 4

Připojení pod linkou, filtr Dionela pod linkou, vlastní kohoutek s vývodem. Provedení matný nikl nebo lesklý chrom. 
Filtr připojíte a umístíte pod linkou, vodu pouštíte samostatným kohoutkem samostatnou baterií.

Dostupnost Skladem
Cena 1 645 Kč bez DPH
1 990 Kč    
Značka Dionela
Kategorie Připojení filtru Dionela
 

Připojení pod linkou, filtr pod linkou. Provedení matný nikl nebo lesklý chrom.  (Uveďte do poznámky v objednávce, jaké provedení si přejete.) 


Filtr připojíte a umístíte pod linkou, do otvoru v lince umístíte samostatný přepínač s výtokovým ramínkem. Filtrujete nezávisle na provozu baterie (např. při mytí nádobí). Přepínač jednoděrový s keramickou kartuší.
Sada obsahuje vše, co potřebujete - veškeré hadičky a součásti pro připojení k vodovodu pod dřezem, výška baterie 29 cm. Hadičky jsou tlakové, průměr 6mm, délka každé hadičky 100 cm, keramická kartuše. Otvor v lince 23mm, výtokovým ramínkem lze otáčet. Balení obsahuje kulový ventil - na omezení průtoku vody (nikoliv tlaku), trubičku pro vsazení do roháčku, Tkus, těsnění, podložky matice pro ukotvení ventilu do linky nebo dřezu. Přepínač má 3 tlakové hadičky (pevně zatavené do ventilu přepínače) o délce cca 1m. Na konci jedné z hadiček je matice s 3/8" závitem na připojení ke kulovému ventilu. Výška výtokového ramínka od desky je 290mm (vnější část ramínka). Návod k připojeníPořadí podložek při instalaci.

Pokud chcete filtr připojit raději k některé trojcestné baterii, je třeba dokoupit připojovací soupravu s regulátorem tlaku vody a manometrem (na regulátoru tlaku nastavíte 1 atm). Výška filtru je 43 cm, průměr podstavy 10 cm, průtok 1,5 litru za min, tlaková ztráta max 0,093 MPa. 

matný chrom (leštěný nikl) prvotně zasíláme toto provedení
lesklý chrom (leštěný chrom) na přání - uveďte do poznámky v objednávce nebo napište mail