Filtr Dionela FAM1 do kuchyně, vítěz Dtestu, zdarma držák a doprava + doprava zdarma + držák a testy na dusičnany zdarma

 
  • 1 z 2
 

Filtr na vodu s aktivním uhlím, vítěz testu. Nezasahuje do přirozené mineralizace vody. 

Dostupnost Skladem
Běžná cena 4 770 Kč
Cena 3 860 Kč bez DPH
4 670 Kč    
Značka Aqua Aurea
Kategorie Dionela FAM1, vítěz testu
 

Filtr Dionela FAM1 zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody a odstraňuje chlor, trihalometany, pesticidy, hormony, antibiotika a další léčiva a další škodliviny. Zachovává biologickou hodnotu vody a přirozenou mineralizaci, je vhodný na soustavné dlouhodobé používání. Vítěz srovnávacího testu vodních filtrů Dtestu. 

Filtr Dionela FAM1 umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku, vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Podle toho, jaké připojení vyberete, vám pošleme Dionelu v provedení pod linku nebo na linku.

Výška filtru je 43 cm, průměr podstavy 10 cm, průtok 1,5 litru za min, tlaková ztráta max 0,093 MPa. Zdarma doprava a objímka k přichycení filtru ke stěně.

Vložku měníte vždy po dvou letech, viz Výměna vložky.

Mimořádně velký objem sorpčních hmot (1,2 litru) je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Kapacita filtru Dionela FAM1 38 tisíc litrů, nevyužitá kapacita je bezpečnostní rezervou, tak, aby ani při nejvyšší koncentraci těch „nejprůchodnějších“ kontaminanantů, což bývají karcinogenní trihalometany THM, nedošlo ještě k jejich propouštění filtrem. Filtr obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek a speciální sorbent na těžké kovy, které ještě projdou i aktivním uhlím. Filtr odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady škodlivin, například ropné látky, pesticidy, hormony, léčiva, saponáty, herbicidy, insekticidy, fungicidy,  polychlorované bifenyly, trihalometany, fenoly, hliník, kadmium, olovo, berylium a další těžké kovy, radon a další škodliviny. Filtr je zajištěn oligodynamickým stříbrem, aby se v něm nepomnožovaly bakterie. Chcete-li odstraňovat i dusičnany, objednejte filtr Dionela FDN2