Kojenecká voda: filtr na vodu Dionela FDN2, vítěz Dtestu + doprava zdarma + testy na dusičnany zdarma

4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skladem

Filtr na vodu aktivní uhlí + denitratační anex. Jediný filtr schválený i pro kojence od půl roku. Do kuchyně pod dřez nebo na linku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr na vodu do kuchyně, vítěz Dtestu vodních filtrů.

  • i pro kojence od půl roku
  • velmi vhodný na soustavné dlouhodobé používání
  • nezasahuje do přirozené mineralizace
  • vítěz Dtestu
  • zdarma testy na dusičnany a doprava

Průtok 1 litr za minutu. Výška filtru 43 cm, průměr podstavy 10 cm. Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku. Vyberte a přiobjednejte připojení filtru - viz Připojení pro filtr Dionela.

Filtr Dionela FDN2 zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor a jeho škodlivé sloučeniny trihalometany, dusičnany, dusitany, pesticidy a další látky ze zemědělství, hormony, antibiotika, těžké kovy atd. Dionela FDN2 zachovává biologickou hodnotu vody, přirozenou mineralizaci. Je vhodný na soustavné dlouhodobé používání pro každého už od půl roku věku (ostatní filtry jsou až od 1 roku). 

Výměna - regenerace filtrační vložky: Vložku do filtru Dionela FDN2 měníte vždy po vyčerpání, které sledujete přiloženými testy na dusičnany, maximálně po roce. Kapacita filtru Dionela FDN2 je závislá na obsahu dusičnanů i síranů (tvrdosti) ve vodě. Vyčerpanost vložky vysledujete pomocí přiložených testů na dusičnany.

Popis filtru: filtr Dionela FDN2 odstraňuje široké spektrum cizorodých látek z pitné vody. Vedle dusičnanů jsou nebezpečné hlavně trihalometany (THM), přitom převaření vody nepomůže. Aktivní uhlí z kokosových skořápek odstraňuje nebo radikálně snižuje obsah škodlivin či jejich stop: například: ropné látky, tenzidy (saponáty), herbicidy, insekticidy a fungicidy ze zemědělství, organické sloučeniny chloru (polychlorované bifenyly PCB, chloroform a ostatní THM, chlorbenzen, chloreten...), aromatické uhlovodíky (fenoly a jejich deriváty, benzen, benzo(a)pyren, fluoranten, toluen, xylen, kresoly...), hormony apod., železo, hliník, měď, kadmium, berylium, olovo a další těžké kovy, radon atd.. Denitratační anex odstraňuje dusičnany podle původní české technologie, která představuje nejvyšší světovou úroveň v iontovýměnné denitrataci vody. Tato technologie byla vyznamenána zlatou medailí na mezinárodní výstavě vynálezů MUBA '81 (Basilej, Švýcarsko 1981). Filtr je bakteriostaticky zajištěn oligodynamickým stříbrem. Filtr nedeformuje obsah chloridů, síranů a hydrogenkarbonátů, nepoškozuje vodu nadprodukcí dusitanů a amoniaku. 

Dionela FDN2 je určena pro vodu z veřejných vodovodů nebo pro bakteriálně nezávadnou studniční vodu s obsahem dusičnanů pod 200 mg/l, dusitanů pod 0,1 mg/l, CHSK(Mn) pod 4,5 mg/l, vodivostí pod 100 mS/m a pH 6-8. Maximální tlaková ztráta: 0,093 MPa. Máte-li vodu ze studny s bakteriemi, je třeba nejprve odstranit bakterie nebo použít sestavu na bakterie i dusičnany

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry na vodu Dionela
? odstraní: dusičnany, pesticidy, zápach, trihalometany, těžké kovy, antibiotika, pach, mikroplasty, ropné látky, dusitany
Na jakou vodu: na pitnou vodu, na chlorovanou vodu, na studniční vodu
Výrobci, značky: Dionela
? Připojení: vlastní kohoutek
Technologie filtrace, vložka, náplň:: uhlíkový, aktivní uhlí
Umístění filtru: kuchyně
Na jakou vodu filtr použijeme a kde ho umístíme:: filtrace vody