Přepínač P2 na konec vodovodního ramínka

395 Kč 326 Kč bez DPH
Skladem

Přepínač na konec vodovodního ramínka, filtr Dionela stojí na lince - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku.
Vodu přepínáte páčkou (do filtru - na mytí nádobí). .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepínač na konec vodovodního ramínka pro filtr na linku - namontujete na konec vodovodního ramínka, filtr postavíte na linku. Vodu přepínáte páčkou (do filtru - na mytí nádobí). Je třeba jisté opatrnosti, abyste do filtru pouštěli jen studenou vodu malou rychlostí (přepínač neupravuje průtok vody). 

Přepínač namontujete namísto perlátoru. Je opatřen vlastním perlátorem. Součástí dodávky je i redukce pro případ, že vaše výtokové ramínko má vnitřní závit. Přepínač je univerzální: lze jej použít nejen na ramínko baterie stojánkové, ale i nástěnné (stěnové). 

Vhodné pro všechny běžné typy vodovodních baterií (u designových baterií je třeba redukci na konec vodovodního ramínka objednat u svého dodavatele baterie).

Průměr vnitřního závitu: 22mm
Délka přepínače bez redukce: 46mm
Závity dodávané redukce: 22mm x 24mm (řeší vnitřní vnější závit)

Součástí balení je otočný přepínač, plastová redukce (22mm x 24mm)m těsnění k plastové redukci, na přepínači je matice (pod maticí je trn na hadičku)

Návod na instalaci:
1) Sundáme současný perlátor z konce výtokového ramínka (očistme od vodního kamene)
2) Pokud máme vnitřní závit na konci výtokového ramínka, nasadíme redukci (nezapomeneme na těsnění)
3) Nyní nasadíme otočný přepínač
4) Sundáme matici a protáhneme matici na hadičku (silikonová hadička je součástí Dionely), tak, aby byla závitem k táhlovému přepínači
5) Nasadíme silikonovou hadičku na trn – pokud to nepůjde nahřejte silikonovou hadičku (respektive její konec) v teplé vodě, půjde to snadněji
6) Nasadíme matici na závit přepínače a dotáhneme.