Filtr Dionela FAM1 pod dřez včetně připojení + doprava zdarma + testy na dusičnany zdarma

ZDARMAZDARMA
dionela p7
6 760 Kč 5 587 Kč bez DPH
Skladem

Filtr Dionela FAM1 v kompletu s nejčastěji používaným připojením. Aktivní uhlí + GEH na těžké kovy. Vítěz Dtestu vodních filtrů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Dionela FAM1 zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody a s vysokou účinností odstraňuje chlor, trihalometany, pesticidy, hormony, antibiotika a další léčiva a další škodliviny. Zachovává přirozenou mineralizaci vody, je velmi vhodný na soustavné dlouhodobé používání. Vítěz Dtestu vodních filtrů. Zdarma doprava a testy na dusičnany.

Složení: Filtr Dionela FAM1 obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek 1,2 litru, a dále dále speciální hmotu GEH, která váže arzen, olovo a další těžké kovy. Filtr je bakteriostaticky zajištěn oligodynamickým stříbrem a nemohou se v něm pomnožit bakterie. 

Filtr umístíte pod dřez, připojíte pomocí přiloženého trojcestného ventilu P7. V poznámce objednávky můžete zvolit, zda chcete povrchové provedení matný nikl nebo lesklý chrom.

Mimořádné vlastnosti: Filtr Dionela FAM1 má oproti jiným filtrům do kuchyně mimořádně velký objem sorpčních hmot (1,2 litru) a tím i mimořádně vysokou účinnost. Má kapacitu 38 tisíc litrů, nevyužitá kapacita je bezpečnostní rezervou pro škodlivé trihalometany THM. (Trihalometany vznikají reakcí chloru s organickými látkami, jejichž zbytky prošly vodárenskou úpravou. Nedají se odstranit ani převařením vody.) Filtr odstraňuje či radikálně snižuje obsah celého spektra škodlivin, například ropné látky, pesticidy, hormony, léčiva, saponáty, herbicidy, insekticidy, fungicidy,  polychlorované bifenyly, trihalometany, fenoly, hliník, kadmium, olovo, berylium a další těžké kovy, radon a další škodliviny. 

Výměna vložky: vložka se dává na regeneraci, kterou provádí výrobce. Vložku měníte vždy po dvou letech, při velkém zatížení po 1-2 letech. Cena výměny vložek Dionela