Filtr červený na chlor a škodliviny pro konvice Oasa, Diona

345 Kč 285 Kč bez DPH
Skladem

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do filtrační konvice Diona nebo Oasa. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do Filtrační konvice Diona nebo Oasa. Odstraňuje chlor a široké spektrum dalších škodlivin včetně těžkých kovů, pesticidů a organických nečistot, zásadně zlepšuje chuť a vůni vody. Zachovává přírodní minerální složení vody. Kapacita vložky je 800 litrů - asi na půl roku pro 2 lidi.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby vodu, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u již zavodněných vložek se běžně pak stává, že voda teče pomalu nebo neproteče úplně.

Ve vložkách je přidaný podíl bakteriostatického katexu se stříbrem na zamezení množení a růstu bakterií. Pokud nepoužíváte filtr více jak jeden den, nepoužívejte ke spotřebě prvních 2 dcl upravené vody. Při odstavení vodního filtru na dobu delší jednoho týdne, zvyšte tuto dávku na Iitr vody.

Vložka může vyschnout, nemusí být stále zavodněná.

Upozornění: Případný černý sediment, který pronikne vložkou do filtrační konvice, pochází z obsaženého aktivního uhlí a není důvodem pro reklamaci.