Filtr červený na chlor a škodliviny pro konvice Oasa, Diona

 
 
  • 1 z 4

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do filtrační konvice Oasa a Diona

 

Dostupnost Zboží nelze objednat
Cena 269 Kč bez DPH
325 Kč
Značka Oasa
Kategorie Vložky pro vodní filtry - cartridge
 

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do filtrační konvice Oasa a Diona. Odstraňuje chlor a široké spektrum dalších škodlivin včetně těžkých kovů, pesticidů a organických nečistot, zásadně zlepšuje chuť a vůni vody. Zachovává přírodní minerální složení vody. Kapacita vložky je 800 litrů - asi na půl roku pro 2 lidi.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u některé již zavodněné vložky se dále stává, že nikdy neproteče veškerá voda.

Ve vložkách je přidaný podíl bakteriostatického katexu se stříbrem na zamezení množení a růstu bakterií. Pokud nepoužíváte filtru více jak jeden den, nepoužívejte ke spotřebě prvních 0,2 l upravené vody. Při odstavení vodního filtru na dobu delší jednoho týdne, zvyšte tuto dávku na Iitr vody.

Tato vložka může vyschnout, nemusí být stále zavodněná.

Upozornění: Případný černý sediment, který pronikne vložkou do filtrační konvice, pochází z obsaženého aktivního uhlí a není důvodem pro reklamaci.