Filtr červený na chlor a škodliviny pro konvice Oasa, Diona

 
  • 1 z 4
 

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do filtrační konvice Diona nebo Oasa. 

 

Dostupnost Zboží nelze objednat
Cena 285 Kč bez DPH
345 Kč
Kategorie Vložky pro vodní filtry - cartridge
 

Filtrační vložka červená je nejpoužívanější vložka do Filtrační konvice Diona nebo Oasa. Odstraňuje chlor a široké spektrum dalších škodlivin včetně těžkých kovů, pesticidů a organických nečistot, zásadně zlepšuje chuť a vůni vody. Zachovává přírodní minerální složení vody. Kapacita vložky je 800 litrů - asi na půl roku pro 2 lidi.

Výrobce výrobu těchto vložek přerušil, některé eshopy jej ale může mít ještě skladem.

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u některé již zavodněné vložky se dále stává, že nikdy neproteče veškerá voda.

Ve vložkách je přidaný podíl bakteriostatického katexu se stříbrem na zamezení množení a růstu bakterií. Pokud nepoužíváte filtru více jak jeden den, nepoužívejte ke spotřebě prvních 0,2 l upravené vody. Při odstavení vodního filtru na dobu delší jednoho týdne, zvyšte tuto dávku na Iitr vody.

Tato vložka může vyschnout, nemusí být stále zavodněná.

Upozornění: Případný černý sediment, který pronikne vložkou do filtrační konvice, pochází z obsaženého aktivního uhlí a není důvodem pro reklamaci.