Brita on tap - srovnání

Cena za úpravu vody filtrem Brita on tap vychází na 0,87 Kč.za litr. Má sprchu na mytí jídla a zeleniny, výrobce ale neuvádí, co filtr dělá. Pokud je obdobný jako jiné filtry Brita, je vhodný kromě mytí jídla také na přípravu kávy a čaje, ale ne na soustavné pití i za studena. Dává se na konec vodovodního ramínka. Filtr má kapacitu 600 litrů, poté se dává nová vložka.. 

Cena za úpravu vody filtrem Dionela FAM1 vychází na 0,04 Kč za litr. Poskytuje vodu vysoké kvality vhodnou pro soustavné užívání za studena i pro přípravu teplých nápojů a vaření. S vysokou účinností odstraňuje chlor a škodliviny, které ve vodě zbyly po vodárenské úpravě včetně těžkých kovů. (I dusičnany odstraňuje Dionela FDN2 - filtr vhodný i pro kojence od půl roku jako jediný na trhu.) Můžete jej také připojit na konec vodovodního ramínka, ale šikovnější jsou ostatní možnosti připojení. Filtr má kapacitu 38 tisíc litrů, vložka se mění po jednom až dvou letech. Vypotřebovanou vložku výrobce regeneruje (zachová obal a vymění náplň).

 
dionela fam1 pod drez
Filtr Dionela FAM1 do kuchyně, vítěz Dtestu, zdarma testy na dusičnany a doprava + doprava zdarma + testy na dusičnany zdarma
Kód: 16
Filtr na vodu s aktivním uhlím, vítěz testu vodních filtrů časopisu Dtest. Nezasahuje do přirozené mineralizace vody. 
3 860 Kč bez DPH
4 670 Kč
Skladem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem