Brita on tap - srovnání

Některé filtry na trhu nejsou vhodné pro soustavné používání a běžné využití. 

Cena za úpravu vody filtrem Brita on tap vychází na 0,87 Kč.za litr. Má sprchu na mytí jídla a zeleniny, výrobce ale neuvádí, co filtr dělá. Pokud je obdobný jako jiné filtry Brita, je vhodný kromě mytí jídla také na přípravu kávy a čaje, ale ne na soustavné pití i za studena. Dává se na konec vodovodního ramínka. Filtr má kapacitu 600 litrů, poté se dává nová vložka.. 

Cena za úpravu vody filtrem Dionela FAM1 vychází na 0,04 Kč za litr. Poskytuje vodu vysoké kvality vhodnou pro soustavné užívání za studena i pro přípravu teplých nápojů a vaření. S vysokou účinností odstraňuje chlor a škodliviny, které ve vodě zbyly po vodárenské úpravě včetně těžkých kovů. (I dusičnany odstraňuje Dionela FDN2 - filtr vhodný i pro kojence od půl roku jako jediný na trhu.) Můžete jej také připojit na konec vodovodního ramínka, ale šikovnější jsou ostatní možnosti připojení. Filtr má kapacitu 38 tisíc litrů, vložka se mění po jednom až dvou letech. Vypotřebovanou vložku výrobce regeneruje (zachová obal a vymění náplň).

2 položek celkem
dionela p7
ZDARMAZDARMA
5 587 Kč bez DPH
6 760 Kč

Filtr Dionela FAM1 v kompletu s nejčastěji používaným připojením. Aktivní uhlí + GEH na těžké kovy. Vítěz Dtestu vodních filtrů. 

92
dionela fam1 pod drez
ZDARMAZDARMA
3 926 Kč bez DPH
4 750 Kč

Filtr na vodu do kuchyně: aktivní uhlí + GEH na těžké kovy. Odstraňuje celé spektrum škodlivin, vítěz Dtestu. 

16
*Poštovné zdarma od 2 tisíc Kč.
*Vše máme skladem a posíláme minimálně 2x týdně. *Poradíme vám. Napište nám na info@filtryvody.cz nebo zavolejte na 725 856 150. Máte-li rozbor vody, pošlete jej.