Diona Max FDN2 filtrační vložka

990 Kč 818 Kč bez DPH
Zboží nelze objednat

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice Diona MAX typ FDN2, na odstranění chloru, sloučenin chloru, hormonů, pesticidů, těžkých kovů, radonu, antibiotik atp. Neovlivňuje minerální složení vody. Výrazně snižuje dusičnany a dusitany.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice Diona MAX typ FDN2, na odstranění chloru, sloučenin chloru, hormonů, pesticidů, těžkých kovů, radonu, antibiotik atp. Neovlivňuje minerální složení vody. Výrazně snižuje dusičnany a dusitany. Upravená voda je vhodná i pro kojence od 6 měsíců věku.

Používejte pro bakteriálně nezávadnou vodu s obsahem dusičnanů nižším než 100 mg/l NO3-, s obsahem dusitanů nižším než 0,5 mg/l NO2-, s hodnotou CHSK(Mn) nižší než 3 mg/l, koncentrací arzenu menší než 10 µg/l, s vodivostí nižší než 100 mS/m a s pH 6-8.

Obsah balení: Filtr s víčkem zelené barvy a těsnění

Postup při výměně: Filtrační vložku vysuňte směrem do nálevky. Těsnění lze znovu použít, jen je-li omyto studeným roztokem octa ve vodě 1:5 a poté studenou vodou. Kvůli spolehlivému utěsnění doporučujeme použít s novou filtrační vložkou i nové těsnění. Těsnění nasuňte na vložku zespoda, a až pod horní rozšířený okraj vložky. Novou filtrační vložku vsuňte do plastové nálevky a mírně zatlačte, aby vložka správně dosedla a nepropouštěla nefiltrovanou vodu do filtrované. První 1 l vody nepoužívejte (může být černě zbarven otěrem z aktivního uhlí).

Hmoty filtrační vložky Diona Max typ FDN2: Aktivní uhlí, bakteriostaticky zabezpečeno, iontovýměnná pryskyřice

Životnost hmot: 1 rok od prvního zavodnění

Kapacita: až 450 litrů filtrované vody dle následující tabulky

Dusičnany (mg/l)

Kapacita (litry)

15

450

25

320

40

212

60

155

80

115

100

95

 

Skladovatelnost: 0,5 roku v původním obale při teplotě 5°- 25° C

Tato vložka je jen na objednávku.