Filtr Dionela FTK3 na tvrdou vodu

ZDARMAZDARMA
dionela ftk3
5 250 Kč 4 339 Kč bez DPH
Skladem

Filtr Dionela FTK3 je vhodná na úpravu vody na kávu a čaj, dává se pod dřez nebo na linku. Na běžné pití i zastudena je vhodná Dionela FAM1 a Dionela FDN2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Dionela FTK3 k jednomu kohoutku odstraňuje "přechodnou tvrdost vody" způsobující vodní kámen, a dále chlor a další škodliviny, které odstraňuje Dionela FAM1. Zdarma testy na tvrdost vody 10 ks, objímka k přichycení ke stěně a doprava. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Na běžné pití i zastudena je vhodná Dionela FAM1 a Dionela FDN2 (viz níže v souvisejících produktech).

Dionela FTK3 je vhodná pro přípravu teplých nápojů. Pro pití i zastudena ji můžete používat tehdy, pokud celková tvrdost vaší vody je vyšší než tvrdost "přechodná", tzv. karbonátová. (Pokud totiž celková a přechodná tvrdost vykazují podobné hodnoty, filtr by mohl ochuzovat vodu o vápník a hořčík. Toto platí pro všechny filtry na tvrdost - i pro filtrační vložku D3 do filtru Oasa a pro všechny typy vložek pro filtr Brita, Aquaphor a všechny ostatní filtrační konvice na českém trhu - kromě filtru Oasa s vložkami D1, D2 a D4.)

Výška filtru Dionela je 430mm, průměr podstavy 100mm.

Vložku měníte - dáváte k regeneraci po vypotřebení, buď podle testu nebo jakmile se opět tvoří vodní kámen. Viz Výměna vložky - regenerace filtru.

Kapacita filtru je dána karbonátovou (přechodnou) tvrdostí upravované vody. Například při 3,5 mmol/litr je kapacita 1000 litrů.

Recenze.