Výměna - regenerace: vložka Diona Max FAM1 osobně v brněnském skladu eshopu

750 Kč 620 Kč bez DPH
Zboží nelze objednat

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice Diona MAX typ FAM1 na odstranění chloru, sloučenin chloru, hormonů, pesticidů, těžkých kovů, radonu, antibiotik, zlepšení chuti vody, snižuje arzen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtrační vložka Diona MAX typ FAM1

Náhradní filtrační vložka do filtrační konvice Diona MAX typ FAM1 na odstranění chloru, sloučenin chloru, hormonů, pesticidů, těžkých kovů, radonu, antibiotik, zlepšení chuti vody, snižuje arzen.

Vhodná pro bakteriálně nezávadnou vodu s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě (tj. do 50mg/l NO3-), ale lépe do 10 mg/l NO3-, s obsahem dusitanů vyhovujícím normě (tj. do 0,5 mg/l NO2-), hodnotou CHSK (Mn) nižší než 4 mg/l a koncentrací arzenu menší než 10 µg/l.

Voda je vhodná i pro kojence od 6 měsíců věku, pokud je obsah dusičnanů nižší než 10 mg/l NO3- a obsah dusitanů nižší než 0,1 mg/l NO2-.

Obsah balení náhradní filtrační vložky Diona MAX typ FAM1: Filtrační vložka s víčkem modré barvy, těsnění

Postup při výměně: Filtrační vložku vysuňte směrem do nálevky. Těsnění lze znovu použít, jen je-li omyto studeným roztokem octa ve vodě 1:5 a poté studenou vodou. Kvůli spolehlivému utěsnění doporučujeme použít s novou filtrační vložkou i nové těsnění. Těsnění nasuňte na vložku zespoda, a až pod horní rozšířený okraj vložky. Novou filtrační vložku vsuňte do plastové nálevky a mírně zatlačte, aby vložka správně dosedla a nepropouštěla nefiltrovanou vodu do filtrované. První 3 litry vody nepoužívejte (mohou být zbarvené černě otěrem z aktivního uhlí).

V brněnském skladu bude možná "z ruky do ruky" výměna vypotřebované vložky za regenerovanou, se stejnými vlastnostmi jako má nová vložka a za sníženou cenu. 

Hmoty filtrační vložky Diona Max typ FAM1: Aktivní uhlí se speciální hmotou GEH, bakteriostaticky zabezpečeno

Životnost hmot: 1 rok od prvního zavodnění

Kapacita: 10 000 litrů filtrované vody

Skladovatelnost: 3 roky v původním obale při teplotě 5°- 25° C