Filtr Dionela FAS4 na arsen a těžké kovy

ZDARMAZDARMA
dionela fas4
5 450 Kč 4 504 Kč bez DPH
Skladem

Filtr Dionela FAS4 na těžké kovy, chlor, pesticidy, hormony a další škodliviny. Posílena funkce na arsen, antimon a beryllium.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Dionela FAS 4 je určena na vodu s vyšším obsahem těžkých kovů, ve větší míře než Dionela FAM1 odstraňuje především arzen, antimon a beryllium.

Účinnost roste s klesajícím pH a s klesající koncentrací železa a manganu. Odstraňuje z vody také chlor a další škodliviny podobně jako Dionela FAM 1, neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Vložku je třeba měnit vždy po dvou letech. Kapacita pro arzen: při pH nižším než 8 a koncentraci železa a manganu v normě odstraní Dionela FAS4 minimálně 1g arzenu (při např. 100 µg/litr je to 10 000 litrů pitné vody).

Výměna - regenerace vložek 

Kapacita Dionely FAS4 pro arzen: u pH nižšího než 8 a obsahu železa a manganu v normě odstraní Dionela FAS4 minimálně 1g arzenu. Například u vody s obsahem arzenu 100 µg/litr to znamená 10 000 litrů pitné vody, zbavené arzenu. (Účinnost odstraňování arsenu je nejvyšší u vyššího pH.). 

Funkčnost filtru Dionela FAS4 je 2 roky od zavodnění, pak je třeba vyměnit vložku.

Na povrchovou vodu je vhodnější filtr Dionela FAM1 nebo Dionela FDN2