Zboží zasíláme každý pracovní den. Objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu do Zásilkovny zdarma, poštou za 49 Kč.

Filtr Dionela FAS4 na arsen a další těžké kovy, s aktivním uhlím na pesticidy, antibiotika, hormony...

 
 

Filtr Dionela FAS4 na těžké kovy, chlor, pesticidy, hormony a další škodliviny. Posílena funkce na arsen, antimon a beryllium.  

Dostupnost Skladem
Cena 4 421 Kč bez DPH
5 350 Kč    
Značka Dionela
Kategorie Filtry na studniční vodu
 

Filtr Dionela FAS 4 je určena na vodu s vyšším obsahem těžkých kovů, ve větší míře než Dionela FAM1 odstraňuje především arzen, antimon a beryllium.

Účinnost roste s klesajícím pH a s klesající koncentrací železa a manganu. Odstraňuje z vody také chlor a další škodliviny podobně jako Dionela FAM 1, neodstraňuje dusičnany ani přechodnou tvrdost. Vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu.

Vložku je třeba měnit vždy po dvou letech. Kapacita pro arzen: při pH nižším než 8 a koncentraci železa a manganu v normě odstraní Dionela FAS4 minimálně 1g arzenu (při např. 100 µg/litr je to 10 000 litrů pitné vody).

Výměna - regenerace vložek 

Účinnost odstraňování arsenu z vody je nejvyšší u vyššího pH, s klesajícím pH a klesající koncentrací železa a manganu účinnost klesá. Např. u pH nižším než 8, obsahem železa a manganu v normě a obsahem Arsenu 0,1 mg/l (norma dovoluje 0,01 mg/l Arsenu) je kapacita filtru Dionela FAS4 10.000 litrů vody.

Na povrchovou vodu je vhodnější filtr Dionela FAM1 nebo Dionela FDN2