Filtr Sawyer na bakterie, ke kohoutku na chatu

2 125 Kč 1 756 Kč bez DPH
Zboží nelze objednat

Cestovní filtr na bakterie Sawyewr Squeeze je možné jednoduše připojit k vodovodu a používat třeba na chatě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovní filtr SAWYER Squeeze Sp129 odfiltrovává minimálně 99,99% všech zdraví škodlivých bakterií (salmonella, cholera, E. coli, atd.) a parazitických prvoků (giardia a cryptosporidium). Voda je upravena bez použití chemikálií. Upravená voda se neskladuje. 

Hmotnost 85g, kapacita filtru přes 3 miliony litrů, průtok cca 2 litry za minutu.Filtrovaná voda vyhovuje normě pro pitnou vodu platnou pro ČR a EU. Filtr používá dutá mikrovlákna, jejichž stěny tvoří membrána s velikostí pórů max. 0,1 mikronu. 

Přiložena stříkačka na čištění, adaptér na hydratační systémy, sportovní uzávěr on/off a 1 litrová láhev srolovatelná. Můžeme použít i obyčejnou PET lahev. 

Způsob použití: Závadnou vodu nalijeme do láhve, našroubujeme filtr a necháme přetéci do nádoby na pití nebo pijeme pomocí sportovního uzávěru (on/off jako na cyklistických láhvích). Přefiltrovanou vodu neskladujeme. Pokud se filtr zanese a sníží se průtok, jednoduše jej vypláchneme přiloženou stříkačkou.

Chceme-li filtr připojit k vodovodu, je třeba přikoupit silikonovou hadičku a jeden z přepínačů - viz související produkty.  

Záruka 24 měsíců (nevztahuje se na skládací láhev a další příslušenství). Záruka se nevztahuje na poškození filtru přemrznutím. Když je filtr mokrý, je třeba zabránit zmrznutí, poškodila by se porézní membrána. Jakmile je filtr suchý, mráz mu nevadí. 

Výrobce: Sawyer, USA