DIONELA FAM1 filtrační jednotka dvoustupňová (2v1)

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2
 

Filtr do každé kuchyně na chlorovanou vodu. Odstraňuje chlor a škodliviny včetně pesticidů, hormonů a těžkých kovů.

Cena 3 636 Kč bez DPH
4 400 Kč    
Značka Aqua Aurea
Kategorie Dionela, Fontanus filtry
 

Filtr Dionela FAM1 zásadně zlepšuje kvalitu, chuť a vůni vody, odstraňuje chlor i zbytky škodlivin po vodárenské úpravě. Zachovává biologickou hodnotu vody, přirozenou mineralizaci. Je vhodný na soustavné dlouhodobé používání pro každého už od jednoho roku věku. Vítěz srovnávacího testu vodních filtrů nezávislého spotřebitelského časopisu (spolu s filtrem Dionela FDN2Zdarma doprava po celé ČR a objímka k přichycení filtru ke stěně.

Filtr umístíte v kuchyni na linku nebo pod linku, upravená voda teče vlastním vývodem: vyberte a přiobjednejte připojení k vodovodu. Výška filtru je 430mm, průměr podstavy 100mm, průtok 1,5 litru za min. 

Vložku měníte vždy po dvou letech od zavodnění - Výměna vložky - regenerace filtru.

Kapacita filtru Dionela FAM1 38 tisíc litrů, nevyužitá kapacita je bezpečnostní rezervou, tak, aby ani při nejvyšší koncentraci těch „nejprůchodnějších“ kontaminanantů, což bývají karcinogenní trihalometany THM, nedošlo ještě k jejich propouštění filtrem. Filtr obsahuje aktivní uhlí z kokosových skořápek a speciální sorbent na těžké kovy, které ještě projdou i aktivním uhlím. Filtr odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady škodlivin, například ropné látky, pesticidy, saponáty, herbicidy, insekticidy, fungicidy,  polychlorované bifenyly, trihalometany, fenoly, hormony, hliník, kadmium, olovo a další těžké kovy, radon a další škodliviny. Filtr je zajištěn oligodynamickým stříbrem, aby se v něm nepomnožovaly bakterie.

Chcete-li odstraňovat i dusičnany, použijte filtr Dionela FDN2.