Zboží zasíláme každý pracovní den, objednávky přes 3 000 Kč mají dopravu zdarma.

Filtrační konvice Oasa skleněná na chlor a škodliviny

 
 

Skleněná filtrační konvice, filtr s aktivním uhlím, zachovává biogenní hodnotu vody, ponechává přirozenou mineralizaci vody. 

Dostupnost Skladem
Cena 883 Kč bez DPH
1 069 Kč    
Značka Oasa
Kategorie Filtrační konvice Oasa, sklo
 

Filtrační konvice skleněná Oasa (dřívější označení Diona) s červenou vložkou (ta pod označením Diona v roce 1998 zvítězila v Dtestu filtračních konvic). Odstraňuje chlor a další škodliviny, narozdíl od filtrační konvice Brita nezasahuje do přirozené mineralizace vody, je na soustavné používání, pro pití zastudena i teplé nápoje. Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány, nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. V balení je skleněná varná konvice (1,5 litru), nástavec z plastu, červená vložka a skleněné víčko. 

Výměna vložky za cca půl roku (800 litrů). Dokoupit můžete i vložku na dusičnany nebo tvrdost vody, viz vložky do filtru Oasa.

Toto zboží je vyjmuto z možnosti dopravy zdarma u objednávky nad 3000 Kč (v takovém případě vám bude poštovné k ceně objednávky před odesláním zboží dopočteno). V jednom balíku (objednávce) je možné poslat najednou jen 2 ks konvičky, případně 3 ks za zvýšené poštovné o 45 Kč (v takovém případě vám poštovné doúčtujeme do již zaslané objednávky).

Pokud přijde zboží rozbité, nepřebírejte jej od dopravce. Některé konvičky mají trochu poškrábané plastové části, s tímto je třeba u koupě počítat, protože výrobce toto neuznává jako reklamaci. Oproti popisu na krabici zaslané balení neobsahuje skleněné sítko na louhování čaje, je velmi křehké a při posílání se často rozbilo. K ničemu je ale nepotřebujete.  

Před použitím nové vložky odstraňte, prosím, ochranné papírové víčko, pod ním je červené dírkované plastové víčko, to ponecháte. Při zavodňování nové vložky může nastat problém, že voda nechce protékat. V takovém případě je třeba vydržet s nervy a doplňovat do vrchní plastové nádoby aspoň tu vodu, která už protekla, aby tlak na novou vložku byl co největší. I u některé již zavodněné vložky se dále stává, že nikdy neproteče veškerá voda.

Recenze:

20. 1. 2020 Jan Fego: "Rádi pijeme vodu fitrovanou tímto filtrem."