Filtr Atlas Hydra M RAH s nerezovou vložkou na hrubší mechanické nečistoty, s vypouštěcím ventilem a manometry

2 198 Kč 1 817 Kč bez DPH
Zboží nelze objednat

Filtr na mechanické nečistoty s nerezovou vložkou 90mcr, se zpětným proplachem a vypouštěcím ventilem pro snadnou údržbu. Průtok až 6000 l/hod. Osazeno manometry pro signalizaci znečištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Filtr Atlas se zpětným proplachem, s vypouštěcím ventilem, 2 manometry a 90 mikronovou vložkou RAH. Závit G1”, typ DP, pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa (8,7 bar). Průtok 6000 l/hod. Obsahuje vložku RAH, přiložen držák, klíč k povolení hlavy, manometry na vstup a výstup, vypouštěcí ventil.  Označení: RA600011.

Filtr se dává se za vodárnu, za tlakovou nádobu. Rozměry ( V x Š x H) 455 mm x 120 mm x 107 mm. Max tlak 0,87 MPa, tedy 8,7 bar

Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru, manometry nám ukážou, že je třeba filtr vyčistit.  Jakmile na manometru na výstupu je tlak nižší než na vstupu, je to známka toho, že je třeba filtr vyčistit. Vyčištění kartuše provedeme otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. (Dojde tak k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, a ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy.) Nečistoty můžeme vypustit do nádoby nebo nasadíme na spodní část filtru hadici, kterou špína odejde přímo do odpadu.