Filtr Atlas Hydra M RAH na hrubší zákal 90mcr, nerezová síť, vypouštěcí ventil, manometry

 
 

Filtr na mechanické nečistoty se zpětným proplachem a vypouštěcím ventilem pro snadnou údržbu, vložka nerezová síť RAH 90mcr. Průtok až 6000 l/hod. Osazeno manometry pro signalizaci znečištění.

Dostupnost Skladem
Cena 1 889 Kč bez DPH
2 286 Kč    
Značka Atlas filtri
Kategorie Filtry na dešťovou vodu
 

Filtr Atlas se zpětným proplachem, s vypouštěcím ventilem, 2 manometry a 90 mikronovou vložkou RAH. Závit G1”, typ DP, pro vodu do 45°C, tlak max 0,87 MPa (8,7 bar). Průtok 6000 l/hod. Obsahuje vložku RAH, přiložen držák, klíč k povolení hlavy, manometry na vstup a výstup, vypouštěcí ventil.  Označení: RA600011.

Rozměry ( V x Š x H) 455 mm x 120 mm x 107 mm. Max tlak 0,87 MPa, tedy 8,7 bar

Filtr umožňuje snadné čištění filtrační patrony pouhým otočením kohoutu na spodní části filtru, manometry nám ukážou, že je třeba filtr vyčistit.  Jakmile na manometru na výstupu je tlak nižší než na vstupu, je to známka toho, že je třeba filtr vyčistit. Vyčištění kartuše provedeme otevřením vypouštěcího ventilu v dolní části filtru. (Dojde tak k poklesu tlaku, stlačení kartuše na dno, a tím ke změně směru průtoku vody. Protiproud odstraní veškeré nečistoty usazené na vnější straně kartuše, a ty následně odtečou výpustí. K obnovení původní činnosti dojde otočením vypouštěcího kohoutu do základní polohy.) Nečistoty můžeme vypustit do nádoby nebo nasadíme na spodní část filtru hadici, kterou špína odejde přímo do odpadu.